Blog navigation

Latest posts

Goździki, róże, a może storczyki? Jakie kwiaty wybrać na Dzień Matki?
Goździki, róże, a może storczyki? Jakie kwiaty wybrać na Dzień Matki?
163 views 0 Liked

Wybierz idealny prezent na Dzień Matki! Dowiedz się, jakie znaczenie mają kolory kwiatów i jakie bukiety skomponować...

Read more
Which flowers for the vase are the most durable? Ranking of hardy species!
Which flowers for the vase are the most durable? Ranking of hardy species!
196 views 0 Liked

Finding cut flowers that maintain beauty for a long time is a challenge. Our ranking presents species that combine...

Read more
No more wilting bouquets! 11 ways to extend the life of flowers
No more wilting bouquets! 11 ways to extend the life of flowers
254 views 0 Liked

We didn't just focus on advice from the internet. We sought tips from gardening experts, which we tested personally....

Read more

Popular posts

 
Sort by:
 • Ile kosztuje bukiet róż w kwiaciarni?
  Ile kosztuje bukiet róż w kwiaciarni?
  15429 Views Liked

  Cena bukietu róż w kwiaciarni może się znacznie różnić w zależności od wielu czynników, takich jak liczba róż, ich wielkość i stopień zdobienia, a także miejsce, w którym znajduje się kwiaciarnia. W dużych miastach ceny mogą być zazwyczaj wyższe niż w miejscowościach wiejskich.

  Read more
 • Pomysły gotowych życzeń na bilecik od kwiatów
  Pomysły gotowych życzeń na bilecik od kwiatów
  14391 Views Liked

  Masz wybrany swój idealny bukiet kwiatów, które zamawiasz online. Jesteś podekscytowany, aby go wysłać. Co napisać na bileciku od kwiatów? Chcesz przekazać właściwą treść, ale nic nie przychodzi Tobie do głowy? Spokojnie, nie zostawiaj pustego bilecika od kwiatów. Kartka z życzeniami dołączona do bukietu pozwala tej specjalnej osobie zrozumieć i wzmocnić przekaz, który chcesz nadać wysyłając kwiaty. Zobacz gotowe treści życzeń, podzielone wygodnie na okazje. Czytaj dalej, aby wybrać właściwe...

  Read more
 • Słonecznik - Pochodzenie, Znaczenie i Symbolika
  Słonecznik - Pochodzenie, Znaczenie i Symbolika
  10201 Views Liked

  Słonecznik znany jest z tego, że gdy kwitnie jego głowa obraca się w stronę słońca, przez cały dzień. Ale jakie jest znaczenie słonecznika? Głowa słonecznika składa się z dziesiątek pojedynczych kwiatów skupionych razem. Słonecznik zwyczajny jest jednoroczną rośliną z grubą, rozmytą łodygą. Kwiaty są w różnych kolorach, takich jak brązowy, żółty lub fioletowy, a płatkowe kwiaty promieniste są żółte. Owoc jest jednonasienny i nie otwiera się, aby uwolnić nasiona.

  Read more
 • Jaki jest twój kwiatowy znak zodiaku? Sprawdź która roślina jest przypisana do Ciebie
  Jaki jest twój kwiatowy znak zodiaku? Sprawdź która roślina jest przypisana do Ciebie
  9680 Views Liked

  Czy wiedzieliście, że każdy znak zodiaku ma swoją przypisaną roślinę? Ta roślina odzwierciedla charakterystyczne cechy i cechy osoby urodzonej w danym znaku zodiaku. W tym artykule przyjrzymy się bliżej kwiatowemu znakowi zodiaku, dowiemy się, jaka roślina jest przypisana do Ciebie oraz poznamy kilka słów kluczowych, które pomogą nam lepiej zrozumieć związek między roślinami a horoskopem. Czy jesteś ciekawy, jaki jest twój kwiatowy znak zodiaku? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

  Read more
 • Co napisać na szafie pogrzebowej? Jaką sentencje wybrać?
  Co napisać na szafie pogrzebowej? Jaką sentencje wybrać?
  7158 Views Liked

  Napisanie sentencji na szafie pogrzebowej to ważny i osobisty wybór. To jedna z ostatnich okazji, aby wyrazić hołd zmarłemu i podziękować mu za życie. W tym artykule omówimy kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednią sentencję i jakie opcje są dostępne. Przyjrzymy się różnym stylom i tonacjom, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, która będzie najlepiej odzwierciedlać życie i osobowość zmarłego.

  Read more
 • 111 miłosnych cytatów i wiadomości, którymi wyrazisz miłość
  111 miłosnych cytatów i wiadomości, którymi wyrazisz miłość
  5727 Views Liked

  Miłość jest jednym z najważniejszych i najbardziej fascynujących tematów, o których ludzie pisali od zarania dziejów. Istnieje wiele różnych sposobów na opisanie tego uczucia, dlatego też powstało wiele cytatów o miłości, które próbują jej dotrzeć do sedna. W naszym artykule zebraliśmy 111 takich cytatów, odnoszących się do różnych aspektów miłości.

  Read more
 • Jaki jest mój kwiat narodzin i co mówi o mnie?
  Jaki jest mój kwiat narodzin i co mówi o mnie?
  4339 Views Liked

  Każdy z nas ma swój unikalny kwiat narodzin, który odzwierciedla nasze cechy charakteru i predyspozycje. Określenie kwiatu narodzin jest częścią filozofii i astrologii, która twierdzi, że każdy kwiat ma swoją własną energię i wibrację, która jest powiązana z naszymi emocjami, osobowością i losami. W tym artykule omówimy, jak określić swój kwiat narodzin i co mówi o nas.

  Read more
 • Zobacz 66 cytatów i życzeń do bilecika kwiatowego z okazji Dnia Kobiet
  Zobacz 66 cytatów i życzeń do bilecika kwiatowego z okazji Dnia Kobiet
  4109 Views Liked

  Dzień Kobiet jest wyjątkowym dniem, w którym celebrujemy kobiecość i silne kobiety, które nas inspirują. W dniu tego święta warto podarować bliskiej nam kobiecie coś wyjątkowego, co pozwoli jej poczuć się wyjątkowo i docenioną. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was listę 66 cytatów i wiadomości, które możecie włożyć do bilecika kwiatowego na Dzień Kobiet. Te słowa będą dla obdarowanej kobiety pięknym gestem, a także dodatkowo podkreślą Wasze uczucia.

  Read more
 • Piwonia - Pochodzenie, znaczenie i symbolika
  Piwonia - Pochodzenie, znaczenie i symbolika
  3816 Views Liked

  Piwonia jest jednym z najbardziej popularnych i uwielbianych kwiatów na świecie. Z jednej strony, piwonia jest uważana za symbol szyku i elegancji, a z drugiej strony, jest symbolem piękna i natury. Piwonia ma również bogatą historię i kulturę, która sięga starożytnych Chin, gdzie była ona uważana za symbol powodzenia i szacunku.

  Read more
 • Stokrotki - pochodzenie, znacznie i symbolika
  Stokrotki - pochodzenie, znacznie i symbolika
  3294 Views Liked

  Stokrotki są jednymi z najpopularniejszych kwiatów ozdobnych na świecie. Ze względu na swoją prostotę i urok, są często wykorzystywane w bukietach, dekoracjach i krajobrazach. Jednak te skromne kwiaty mają wiele więcej do zaoferowania niż tylko piękny wygląd. W tym artykule przyjrzymy się historii, znaczeniu i właściwościom stokrotek oraz podpowiemy, jak je pielęgnować, aby cieszyć się ich pięknem przez jak najdłuższy czas.

  Read more
 • Jakie kwiaty na balkon odporne na wiatr i słońce?
  Jakie kwiaty na balkon odporne na wiatr i słońce?
  3186 Views Liked

  Planując urządzenie balkonu, warto wybrać kwiaty, które będą odporne na wiatr i słońce, szczególnie jeśli balkon jest narażony na działanie tych czynników. Dobrze dobrane rośliny będą się dobrze prezentować oraz będą łatwe w pielęgnacji. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji roślin, które są odporne na wiatr i słońce i będą doskonale ozdabiać nasz balkon.

  Read more
 • Kosz prezentowy – jak zrobić? Czy to dobry pomysł na upominek?
  Kosz prezentowy – jak zrobić? Czy to dobry pomysł na upominek?
  3047 Views Liked

  Kosze prezentowe są coraz bardziej popularnym wyborem na upominek. Przyciągają uwagę swoim wyglądem i różnorodnością zawartości. W artykule omówimy, jak samodzielnie zrobić kosz prezentowy i czy warto zdecydować się na taki upominek. Dowiesz się, jakie produkty najlepiej wybrać do kosza prezentowego, jak go ozdobić i jakie są zalety i wady takiego prezentu. Zapraszamy do lektury!

  Read more
1234567891011 .... >|
Showing 1 to 12 of 146 (13 Pages)