Dostawa kwiatów i bukietów

Sprawdź ile kosztuje dostawa kwiatów i prześledź drogę Twojego bukietu nim trafi do odbiorcy.

Jak wygląda proces dostawy kwiatów?

Pewnie nie raz zastanawialiście się, jak wygląda proces realizacji dostawy kwiatów w naszej kwiaciarni, zanim trafi do Waszych rąk, oraz jak to robimy, że bukiety dostarczane są nawet w 60 minut?  Kluczem do sukcesu jest odpowiednio przygotowany system, który opracowaliśmy i wdrożyliśmy w naszej kwiaciarni.

Codziennie dostarczamy kwiaty. Nasi kurierzy kwiatowi dostarczają dziesiątki kompozycji kwiatowych. Procedura kwiatowej dostawy zazwyczaj wygląda tak samo, przynajmniej początek. Składacie zamówienie – jednym z wybranych sposobów. Wybieracie intuicyjnie dodatkowe opcje jak dodatki lub treść bilecika. Dalej … zaczyna się prawdziwa przygoda twojego bukietu, złożona z 3 prostych etapów! Prześledź drogę Twojej kwiatowej dostawy, przy pomocy infografiki.

dostawa kwiatów suwałki

Szybkie informacje

Czy kwiaciarnia jest otwarta w niedzielę?

Tak. Różany Zakątek Kwiaciarnia Suwałki jest otwarta w niedzielę od 7:00 do 15:30. Zmiany godzin pracy oznaczamy w wizytówce Google oraz naszym profilu Facebook

Ile kosztuje dostawa kwiatów do Suwałk?

Jest darmowa przy mwz. 150zł, poniżej tej kwoty pobieramy opłatę 14.90zł za dowóz kwiatów na terenie Suwałk

Gdzie dostarczamy kwiaty poza Suwałkami?

Robimy to odpłatnie w promieniu 50 km (i więcej na życzenie klienta). Ceny dowozu kwiatów różnią się od odległości

  • Dowóz do 10km od Suwałk: 19.90 zł
  • Dowóz do 20km od Suwałk: 34.90 zł
  • Dowóz do 30km od Suwałk: 49.90 zł
  • Dowóz do 40km od Suwałk: 64.90 zł
  • Dowóz do 50km od Suwałk: 79.90 zł
Kurier uszkodził kwiaty, co teraz?

Dbamy o bezpieczeństwo podczas transportu kwiatów. Jeśli jednak zdarzy się taka sytuacja, wówczas proponujemy korzystne rozwiązanie dla klienta. Najczęściej jest to zwrot pieniędzy lub naprawa z bonifikatą zamówienia. 

Chciałbym żeby bukiet dotarł jeszcze dziś, do której mogę złożyć zamówienie?

Kwiaty dostarczamy przez 24 godziny na dobę, jednak dostawa po godzinie 20:00 jest opcją dodatkową, za którą należy dopłacić. Podczas składania zamówienia wybierz datę i godzinę dostawy.

Zaplanowałem dostawę kwiatów na konkretny dzień, ale plany się zmieniły, co mogę zrobić?

Jeśli nasza kwiaciarnia w Suwałkach lub kwiaciarnia z którą współpracujemy nie poniosła kosztów z realizacją zamówienia, możesz dowolnie modyfikować, a nawet anulować zamówienie bez konsekwencji.

 UWAGI:

  • aby mieć pewność iż kwiaty dotrą do adresata, prosimy o dokładne wypełnienie formularza zamówienia, który wyświetla się przy wyborze bukietu. Jeżeli pewne, dodatkowe, informacje pomogą nam szybciej dotrzeć do adresata, prosimy podać je w zamówieniu. Podanie numeru telefonu odbiorcy jest konieczne w celu ustalenia dogodnego terminu i miejsca doręczenia.
  • przy wysyłaniu kwiatów w okresach zwiększonych zakupów takich jak Święta, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Walentynki prosimy o wzięcie tego pod uwagę i wcześniejsze złożenie zamówienia. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany niektórych kwiatów, jeśli są sezonowo niedostępne. Zapewniamy, iż zmiany te nie wpływają na wygląd i cenę bukietu.