Do której godziny muszę złożyć zamówienie, aby mogło być zrealizowane tego samego dnia?

Aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie należy złożyć i opłacić z do godziny 17:00 w dni robocze oraz soboty. Do 15:30 w niedzielę

Czy zamówienia można składać tylko w godzinach pracy kwiaciarni?

Zamówienia można składać całodobowo za pośrednictwem naszej strony internetowej www.rzkwiaty.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 507 771 954 od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 20.

Czy do wiązanek pogrzebowych/wieńców można dołączyć szarfę i w jaki sposób można ją zamieścić w formularzu?

Tak, jest możliwość dołączenia szarfy. Należy wpisać w polu "treść szarfy" przy wyborze produktu, lub w "informacje do kwiaciarni" słowo Szarfa, jeśli zapomnieliśmy zrobić tego wcześniej.

Gdzie można wysłać kwiaty?

Wysyłamy kwiaty na całą Polskę, niezależnie od wielkości miejscowości oraz za granicę.

Jakie są dostępne terminy doręczeń?

Dostawa przez Kwiaciarnię Różany Zakątek

Aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia, zamówienie należy złożyć i opłacić z do godziny 17:00 w dni robocze, 17:00 w sobotę oraz 15:30 w niedzielę.

Kwiaty z prezentami

Kwiaty dostarczane przez Różany Zakątek z prezentami doręczamy od poniedziałku do niedzieli w wybranym przedziale czasowym. Czas realizacji zamówienia na dostawę kwiatów z prezentem wydłuża się o termin realizacji wybranego prezentu.

Kreator bukietu z róż

Dostawa od poniedziałku do niedzieli:

Aby zamówienie dotarło do Odbiorcy w wybranym dniu musi zostać złożone i opłacone.

Jak można zapłacić za wysłanie kwiatów?

Do wyboru są następujące metody płatności:

  • Karta kredytowa
  • Płatność przelewem internetowym
  • Przekaz pocztowy
  • Przelew bankowy
  • Przelew BLIK
  • PayPal

Uwaga! W przypadku przelewu bankowego na rachunek firmowy oraz przekazu pocztowego zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu środków pieniężnych na koncie.

Jakie karty płatnicze są przyjmowane przez Państwa?

W przypadku płatności kartą przez telefon akceptujemy karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electron, American Express.

Czy cena zawiera koszt dostawy?

Dostawa jest darmowa w Suwałkach, przy minimalnym zamówieniu 100zł. W przypadku mniejszej kwoty koszt dostawy to 10zł. Zależnie od odległości, mają Państwo możliwość wyboru opłaty za transport w zakładce "Podsumowanie płatności"

Co w przypadku, jeśli adresata nie ma pod wskazanym adresem?

Jeżeli w wyznaczonym przez Nadawcę czasie doręczenia przesyłki Odbiorcy nie będzie pod wskazanym w zamówieniu adresem, kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni realizującej zamówienie oraz o danych kontaktowych Kwiaciarni Różany Zakątek. W przypadku podania przez Nadawcę numeru kontaktowego do Odbiorcy przesyłki kwiatowej, kurier będzie kontaktował się z Odbiorcą przesyłki telefonicznie.

Czy mogę złożyć zamówienie telefonicznie?

Tak, istnieje możliwość złożenia zamówienia drogą telefoniczną.

Jakiej wielkości są poszczególne wersje bukietów?

W przypadku dostawy bukietów mieszanych przez Kwiaciarnię Różany Zakątek liczymy ilość kwiatów x ich cena = cena ostateczna bukietu. Bukiety wybierane na stronie internetowej www.rzkwiaty.pl są odwzorowywane za kwotę nie mniejszą niż cena bukietu widoczna w produkcie.

Czy jest możliwość dołączenia dodatków do kwiatów?

Tak, wybór dodatków dostępny jest bezpośrednio w produkcie.

Czy do przesyłki można dołączyć życzenia?

Tak, tekst życzeń można dołączyć wpisując go w polu BILECIK podczas składania zamówienia. Tekst napisany na specjalnym karnecie zostanie dołączony do wybranego produktu.

Czy wysyłając kwiaty mogę zachować anonimowość?

Dane Nadawcy nie są ujawniane Odbiorcom przesyłek kwiatowych. W tym celu udostępniliśmy dla Państwa pole "BILECIK" i w nim mogą Państwo umieścić ewentualne informacje czy życzenia, które zostaną przekazane Odbiorcy. Pozostawienie przy składaniu zamówienia pustego pola "BILECIK" oznacza, że przesyłka kwiatowa będzie ANONIMOWA!

Czy mogę wysłać dowolną ilość róż?

W kreatorze róż można maksymalnie wybrać ilość 100 róż. W celu złożenia zamówienia na większą ilość prosimy o kontakt z Kwiaciarnią Różany Zakątek.

Na czym polega usługa Kreator bukietu?

Usługa Kreator bukietów z róż pozwala na szybkie i proste skomponowanie własnego, niepowtarzalnego bukietu.

Czy muszę się rejestrować przy składaniu zamówienia?

Nie, rejestracja nie jest obowiązkowa. Można dokonać zamówienia na stronie bez konieczności rejestracji, czy logowania.

Czy możliwe jest złożenie zamówienia osobiście?

Tak. Nasza Kwiaciarnia Różany Zakątek znajduje się w Suwałkach przy Kościuszki 94