Kiedy rozpoczną się studniówki w 2023?

Data studniówek w 2023 oparta jest przede wszystkim na decyzji dyrekcji szkoły, samorządu.Studniówki jak co roku będą odbywały się w soboty i piątki w styczniu oraz lutym. Czy znasz już datę studniówki w swojej szkole?

Specjalna oferta kwiatów na studniówkę

Zamów kwiaty do 31 stycznia 2023 roku wówczas otrzymasz zniżkę na wszystkie dekoracje kwiatowe związane z studniówką między innymi, bukiety, kotyliony, kwiaty dla nauczycieli i inne! Co należy zrobić aby skorzystać z oferty? Wystarczy zmieścić się w czasie -10 otrzymasz jeśli twoje zamówienie będzie poniżej 500zł. Natomiast jeśli będzie ono powyżej tej kwoty, wówczas zniżka wyniesie 15% rabatu na wszystko!

O nas

Nasza kwiaciarnia Różany Zakątek istnieje od 2021 roku. Od tego czasu oferuje kwiaty na każdą okazję. Realizujemy dziesiątki kompozycji oraz zajmujemy się dekoracjami przyjęć oraz wesel. Nasze bukiety dostarczamy na terenie Suwałk i okolic, a dzięki współpracy z naszymi partnerami wyślemy kwiaty w dowolne miejsce na świecie!

Studniówkowe FAQ'a

Ile kosztuje studniówka w 2023 roku?

W 2023 roku na studniówkę wydamy od 300zł do nawet 480zł od osoby. O ile mamy garnitur lub sukienkę na bal maturalny, koszta będą względnie niskie.

Komu wręczyć kwiaty na studniówkę?

Kwiaty na studniówkę możesz wręczyć dziewczynie towarzyszącej, jej rodzicom a także nauczycielom. Dla nauczycieli płci męskiej możesz rozważyć kosze prezentowe.

Jakie kwiaty dla dziewczyny na studniówkę?

Dla bliskiej dziewczyny możesz podarować bukiet róż, w innym przypadku właściwym będzie podarowanie bukietu z kwiatów mieszanych.

Korsarz na rękę na studniówkę

Korsarzy to kwota rzędu od 15zł do 45zł za 1 sztukę w zależności od użytych materiałów. Kotyliony zdobią nadgarstki dziewczyn. Zazwyczaj są jednakowe dla całej klasy.

Butonierki na studniówkę

Podobnie jak w przypadku korsarzy, butonierki to koszt od 15zł do 45zł za sztukę.