0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Dostarczonych bukietów
0 +
Odwiedzin strony ostatni rok
szczęśliwy klient z bukietem kwiatów

Gwarancja uśmiechu i zadowolenia

Uśmiech odbiorcy jest dla nas najważniejszy. Estetyczne kompozycje przygotowujemy z największą starannością, do bukietów dobieramy wyłącznie kwiaty wysokiej jakości. Profesjonalne podejście zapewniają nam (i Wam!) setki uśmiechów na twarzach odbiorców, każdego dnia. Różany Zakątek dostarcza kwiaty m.in.: do Augustowa, Sejn, Suwałk, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Doręczymy dla Ciebie coś więcej niż kwiaty - doręczymy uczucia!

Zmiany w zamówieniu kwiatowym

Zmiany w zamówieniu

Chcesz dokonać zmian w składzie bukietu bądź zmienić adres dostawy? A może konieczna jest zmiana treści życzeń? Mała pomyłka w dacie doręczenia? Jeśli zlecenie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonać je na nowych warunkach. Zadzwoń, nasi floryści zaoferują pomoc w każdej sytuacji.

anulowanie zamówienia kwiaciarni internetowej

Anulowanie zamówienia

Zamówienie złożone w Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach - również internetowo, może zostać anulowane bez żadnych opłat pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

gwarancja świeżych kwiatów w kwiaciarni różany zakątek w suwałkach

Gwarancja świeżości, gwarancja jakości!

Jeśli z jakichś powodów kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi, następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. Żadnego zgłoszenia nie zostawimy bez odpowiedzi, nasza kwiaciarnia internetowa chętnie przyjmuje uwagi. Twoja opinia pomaga nam się rozwijać!

Opinie naszych klientów

opinie klientów kwiaciarni różany zakątek w suwałkach

W Kwiaciarni Różany Zakątek, naszą misją jest dostarczanie pięknych, świeżych kwiatów, które przynoszą uśmiech na twarze naszych klientów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić radość i uroczystości z tak wieloma osobami, a nasze kwiaty były częścią niezapomnianych chwil w ich życiu.

Nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, przekłada się na wysoką jakość naszych usług, co potwierdzają liczne pozytywne opinie od naszych klientów. Do tej pory otrzymaliśmy już 207 opinii na nasz temat na TrustIndex. Oto niektóre z nich:

 • - "Polecam, bardzo ładne bukiety na każdą okazję i miła obsługa."   
 • - "Super sprzedawca doradza jak trzeba."   
 • - "Szybko, sprawnie i rzeczowo! Usługa załatwiona wręcz idealnie wraz z dostawą kwiatów do miejsca przeznaczenia, polecam!"   
 • - "Piękny bukiet. Pan, który go komponował ma świetne wyczucie estetyki i talent!"   
 • - "Piękne bukiety, profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie."   
 • - "Wspaniale kompozycje kwiatowe, zawsze świeże kwiaty i przemiła atmosfera! Kamil sprosta każdemu zadaniu i zadowoli nawet najmniejsze, najbardziej wymagające klientki czyniąc ich wyjątkowy dzień jeszcze piękniejszym! Polecam całym ❤️"   
 • - "Super szybko ładnie bukiety polecam i tanio."   
 •  - "Piękne bukiety ❤️🌻"   
 • - "Wyjątkowa kwiaciarnia i mega serdeczny Pan Kamil który wkłada całe serce w swoją pracę. Rzadko spotyka się ludzi z tak wielkim zaangażowaniem i pasją. Polecam!"   
 • - "Świetne miejsce, bardzo miła obsługa i co ważne kwiaty świeże i piękne. Serdecznie polecam."

  Zachęcamy do odwiedzenia strony z opiniami, aby przeczytać więcej recenzji i podzielić się swoimi doświadczeniami z Różanym Zakątkiem.

Masz pytanie odnośnie naszej gwarancji satysfakcji?

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie za pośrednictwem naszych kanałów społecznościowych

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje kwiatów, w tym róże, tulipany, goździki, lilie, storczyki i wiele innych. Wszystkie nasze kwiaty są świeże i wysokiej jakości. Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące kwiatów, skontaktuj się z nami, a postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim zamówieniu, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Jeśli Twoje zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, postaramy się wprowadzić żądane zmiany. Możesz zmienić skład bukietu, adres dostawy, treść życzeń lub datę doręczenia.

Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Zamówienie może zostać anulowane bez żadnych opłat, pod warunkiem, że nie zostało jeszcze zrealizowane i kwiaciarnia nie poniosła w związku z nim żadnych kosztów. Zwrócimy Ci pieniądze taką samą drogą, jaką zostały do nas przekazane.

Jeśli z jakiegoś powodu kompozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, zgłoszenie dotyczące zastrzeżeń względem świeżości kwiatów może zostać do nas wysłane w terminie 2 dni od daty doręczenia. Profesjonalni floryści Kwiaciarni Różany Zakątek w Suwałkach rozpatrzą wszystkie uwagi i zaproponują satysfakcjonujące rozwiązanie.

Od poniedziałku do soboty: 7:00 - 17:00

Niedziela i święta: 07:00 - 15:30

Tak, dostarczamy kwiaty do wielu miejsc, w tym do Augustowa, Sejn, Puńska, Bakałarzewa, Filipowa, Raczek. Jeśli masz pytania dotyczące dostawy do konkretnego miejsca, skontaktuj się z nami.