Kwiaciarnia Różany Zakątek dostarcza bukiety zgodne ze wzorami prezentowanymi na zdjęciach w kwiaciarni internetowej www.rzkwiaty.pl oraz w katalogach dostępnych w kwiaciarniach partnerskich objętych programem współpracy. Twoje zamówienie jest realizowane przez kwiaciarnie Różany Zakątek zgodnie z obowiązującymi zasadami pracy w sieci, a bukiet wykonywany jest przez lokalnego florystę w najwyższym standardzie zapewnianym przez naszą firmę.

Prosimy mieć na uwadze, iż kwiaty są produktem szczególnym. Ze względu na sezonowość niektórych gatunków oraz przez wzgląd na fakt, że każdy profesjonalny florysta ma indywidualny styl układania kompozycji, doręczane bukiety mogą w minimalnym stopniu odbiegać od swych wzorców. Układanie kwiatów jest dla wielu naszych partnerów sztuką, są to osoby z niezwykle czułym zmysłem estetycznym: ewentualne zmiany nigdy nie zostaną przeprowadzone w sposób niekorzystny dla wrażeń czerpanych z kompozycji. Jeśli zamówione kwiaty nie są dostępne ze względu na ich sezonowość, kontaktujemy się ze zleceniodawcą i proponujemy nowy skład.

W przypadku braku tylko jednego z kwiatów wchodzących w skład zamówionego bukietu zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia go innym w podobnej tonacji i o tej samej wartości w celu zachowania terminowości dostawy. Zgodnie z zasadą Gwarancji satysfakcji zapewniamy, że doręczone kwiaty będą równie okazałe i estetyczne jak wzorzec bukietu widoczny na zdjęciu.

Prezentowane Państwu upominki (czekoladki, smakołyki, maskotki, torty, kawa, etc.), które można zamówić łącznie z kompozycją kwiatową, stanowią propozycje danych produktów. Z tego powodu np. rodzaj wina czy czekoladek będzie wybierany przez kwiaciarnię realizującą zamówienie, zawsze jednak zgodnie z wartością zamówienia. Widoczne na zdjęciach kosze wchodzące w skład prezentów są koszami przykładowymi.

Kwiaciarnia Różany Zakątek w Suwałkach gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby zamówione kwiaty zostały doręczone w formie, stylu i kolorze najbardziej zbliżonym do bukietu, który został wybrany na stronie sklepu internetowego www.rzkwiaty.pl lub w katalogu.